602 143 660

DLA HOSTESSY...


Nie mniej ważna i kluczowa niż stanowisko Tancerki, jest posada Hostessy. To one swoją obecnością sprawiają, że każdy gość czuje się wyjątkowy i zauważony. Hostessa całą swoją uwagę skupia na rozmowie z klientem. Panowie bardzo często przychodzą właśnie po to, aby porozmawiać z miłą, ładną i ciekawą dziewczyną.

Dlatego nasze Hostessy, podobnie jak Tancerki, są osobami:

-otwartymi,
-uśmiechniętymi,
-lubiącymi siebie i ludzi,
-cechuje je odwaga i pewność siebie,
-lubią ładnie wyglądać, bawić się i poznawać nowych ludzi,
-jedną z najważniejszych cech charakteryzujących dobrą Hostessę jest indywidualny styl oraz sposób bycia.

W klubach nocnych organizowane są również różnego rodzaju pokazy mody, eventy oraz bankiety, na których towarzystwo hostess jest nieodzowne. Podczas pracy obowiązują stroje koktajlowe bądź eleganckie lub kostiumy w stylu burlesqua. Do tego oczywiście odpowiednie obuwie,dodatki, makijaż.

Hostessy otrzymują prowizję od zamawianych dla nich drinków, szampanów i innych pozycji z karty menu. Są to bardzo dobre zarobki, gdyż hostessa ma kontakt z klientem praktycznie non-stop. Dzięki temu goście zamawiają częściej i więcej.

Nasze Hostessy również mogą korzystać z mieszkania służbowego oraz liczyć na naszą pomoc w kwestii ubioru, makijażu itp. Każda nowo przybyła dziewczyna do pracy jako Hostessa zostanie poddana przeszkoleniu z zakresu podejścia do klienta, zachowania podczas wieczoru jak i znajomości promowanych produktów.

WSZYSTKO O NAS

Nasze lokale to ekskluzywne, eleganckie kluby nocne. Jeżeli chcesz zarobić niezłe pieniądze dobrze się przy tym bawiąc to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Szukamy młodych, energicznych dziewczyn do pracy jako modelki, hostessy i tancerki. Kluby ze striptizem takie jak nasz nie mają nic wspólnego z agencją towarzyską. Kluby nocne to lokale o wysokim poziomie gdzie Panowie mogą podziwiać urodę i umiejętności tancerek.