602 143 660

MIEJSCA PRACY

Dla wszystkich tancerek, hostess oraz promotorek oferujemy mieszkania firmowe. Są to apartamenty o wysokim standardzie, zlokalizowanie nieopodal miejsca pracy. Zakwaterowanie oferujemy całkowicie bezpłatnie, można z niego korzystać przez czas trwania umowy. Zdjęcia z przykładowego apartamentu znajdują się poniżej.

Białystok


Białystok jest stolicą powiatu podlaskiego. Miasto znajduje się w północno-wschodniej Polsce, nad rzeką Białą. Miejscowość jest centrum życia naukowego, kulturalnego i gospodarczego regionu.

Miasto przyciąga przede wszystkim miłośników świeżego powietrza. Białystok znajduje się bowiem w samym centrum regionu określanego jako Zielone Płuca Polski. Teren samego miasta obfituje w liczne parki i skwery, które wraz z okolicznymi rozległymi lasami tworzą specyficzny klimat. W obrębie miasta zlokalizowane są znane rezerwaty przyrody (Las Zwierzyniecki, Rezerwat Bagno oraz Rezerwat Antoniuk), a sama aglomeracja bezpośrednio styka się z Narwiańskim Parkiem Narodowym, co sprawia, że miasto uznawane jest za jedno z najmniej zanieczyszczonych i najzdrowszych w Polsce.

Będąc w mieście nie sposób także nie zwrócić uwagi na Rynek. Jest on odnowionym deptakiem wyłożonym kostką. Deptak posiada klimatyczne oświetlenie, oraz jest naprawdę zadbany - uroku dodają mu donice z kwiatami i ławki. Godne polecenia jest także tutejsze Muzeum Podlaskie oraz liczne prywatne galerie sztuki.

W chwili obecnej przyjmujemy aplikacje do klubu Prive. Poniżej przedstawiamy również kilka zdjęć z klubu

WSZYSTKO O NAS

Nasze lokale to ekskluzywne, eleganckie kluby nocne. Jeżeli chcesz zarobić niezłe pieniądze dobrze się przy tym bawiąc to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Szukamy młodych, energicznych dziewczyn do pracy jako modelki, hostessy i tancerki. Kluby ze striptizem takie jak nasz nie mają nic wspólnego z agencją towarzyską. Kluby nocne to lokale o wysokim poziomie gdzie Panowie mogą podziwiać urodę i umiejętności tancerek.