602 143 660

DLA TANCERKI...


Tancerki to najważniejsze osoby w klubie. Bez nich tak naprawdę lokal by nie istniał. To one są głównym powodem, dla którego Panowie nas odwiedzają. To dzięki nim nasze kluby są tak wyjątkowe.

Kogo szukamy?

Tancerka to dziewczyna przede wszystkim:

-uśmiechnięta,
-pozytywnie nastawiona do otoczenia i ludzi,
-otwarta,
-komunikatywna,
-świadoma swojego ciała,
-odważna,
-łatwo nawiązuje kontakty i swoją osobowością przyciąga do siebie ludzi,
-dba o swój wygląd i wizerunek,
-ma wyczucie rytmu i stylu.

Tancerka ma za zadanie tworzenie miłej atmosfery w lokalu. Oprócz prezentacji tanecznych na scenie, wykonuje też tańce prywatne, które odbywają się w mniejszym, oddzielnym pomieszczeniu.

Podczas tańców prywatnych klienci bez zgody dziewczyny wykonującej taniec nie mają prawa jej dotykać. W przypadku gdy klient nie potrafi się dostosować do zasad panujących w klubie,zostaje wyproszony. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i zależy nam na tym, aby osoby zatrudnione czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Goście odwiedzają nasz klub aby miło spędzić czas również na przyjemnej rozmowie. Dlatego Tancerka dotrzymuje im towarzystwa, jeszcze bardziej umilając pobyt w klubie.

Co oferujemy?

Przede wszystkim:

-bardzo wysokie zarobki, gwarantujące Ci życie na wysokim poziomie,
-bezpieczeństwo,
-nowe znajomości i kontakty, dające nowe możliwości.

Dziewczyny zarabiają zarówno na tańcach, jak i drinkach kupowanych im przez klientów. Zarobki są bardzo wysokie. Wszystko zależy od chęci do pracy i zaangażowania. Nie ma górnego limitu.

Z naszej strony oprócz wysokich zarobków i bezpieczeństwa, gwarantujemy też mieszkanie służbowe. Położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji, bardzo blisko klubu. Jest nowoczesne i w pełni wyposażone.

WSZYSTKO O NAS

Nasze lokale to ekskluzywne, eleganckie kluby nocne. Jeżeli chcesz zarobić niezłe pieniądze dobrze się przy tym bawiąc to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Szukamy młodych, energicznych dziewczyn do pracy jako modelki, hostessy i tancerki. Kluby ze striptizem takie jak nasz nie mają nic wspólnego z agencją towarzyską. Kluby nocne to lokale o wysokim poziomie gdzie Panowie mogą podziwiać urodę i umiejętności tancerek.